Skip to main content

Реєструйтесь безкоштовно на TGM Panel Україна .і отримуйте готівку за кожне пройдене Вами опитування

Прагнете впливати на глобальний ринок і заробляти гроші, беручи участь в опитуваннях?

Реєструйтесь безкоштовно сьогодні й отримуйте гроші за участь у наших онлайн- і мобільних опитуваннях!

Ми, творці TGM Panel, дбаємо про те, щоб Вашу думку почули компанії, яким важливо, щоб Ви залишились задоволені. Регулярно беріть участь у наших опитуваннях для дослідження ринку, налагоджуйте контакт з відомими Вам компаніями і отримуйте готівку - все це не виходячи з Вашого дому чи офісу.

Наші опитування складені таким чином, щоб Вам було цікаво і просто їх заповнювати. Також вони допоможуть Вам розвинути свої споживацькі навички. Все, що потрібно для участі в опитуваннях, це доступ до будь-якого девайсу й інтернету!

Навіщо нам працювати разом?

Вас коли-небудь розчаровував кінцевий вигляд певних товарів і послуг? Покращіть їхню якість, поділившись своєю думкою, і почніть заробляти сьогодні!

Ви можете заповнювати наші опитування з будь-якого девайсу. Щоб зайти на нашу панель онлайн або з мобільного інтерфейсу, Вам потрібно лише раз натиснути на мишку чи екран.

ОПЛАЧУВАНІ МОБІЛЬНІ ОПИТУВАННЯ

Відповідаючи на наші опитування, Ви можете легко і швидко заробити. Заробляйте до 41.90 гривенstrong> за кожен пройдений опитувальник.

ВАШІ ДАНІ У БЕЗПЕЦІ

Наша команда навчена тримати Ваші особисті дані подалі від чужих рук. Також ми дбаємо, щоб Ваші відповіді залишались анонімними.

РЕЄСТРАЦІЯ БЕЗКОШТОВНА!

Все прозоро! Участь у нашій глобальній спільноті абсолютно безкоштовна. Реєструйтесь зараз і заробляйте онлайн!

ЖОДНИХ ОБМЕЖЕНЬ

Наші опитування доступні з будь-якого девайсу: смартфона, ноутбука чи планшета. Єдине, що потрібно, щоб почати заробляти з наших оплачуваних опитувань, це підключений інтернет.

ОТРИМАТИ СВОЮ НАГОРОДУ ПРОСТО

Ви можете отримати свій платіж через paypal.com або у вигляді подарункової картки одразу після накопичення 300 гривень на рахунку.

ДІЛІТЬСЯ СВОЄЮ ДУМКОЮ

Майте змогу впливати на якість товарів та послуг, представлених найкращими світовими брендами - діліться своєю думкою з нами!

Нумо працювати разом і створювати круті речі!

Найбільші світові бренди звертаються до нас, щоб взнати, що Вам як споживачеві хотілось би змінити у наявних товарах та послугах і на що у Вас є запит. Участь у наших оплачуваних опитуваннях не лише допоможе Вам покращити свої споживацькі навички і заробити, а й також посприяє створенню кращого світового ринку. З Вашою участю і нашими зв’язками зі світовими брендами з понад 100 країн нам вдасться долучитись до створення кращих продуктів і надання послуг найвищої якості. Поділіться своєю думкою з нами, а ми подбаємо, щоб Ваш голос почули.

Ми серйозно ставимось до дотримання Вашої конфіденційності

  • Ваші дані захищені всіма можливими способами
  • Ви отримуватимете електронні листи лише від TGM Panel - жодних третіх сторін
  • Ви можете відписатись у будь-який момент
  • Ми притримуємось правил Загального регламенту про захист даних (GDPR) та Європейської асоціації дослідників громадської думки і маркетингу (відомої як ESOMAR)